Сроочноооо пжОбчисліть об'єм (н.у) повітря,який необхідний для спалювання етину об'ємом 5 л


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.
2C2H6+7O2=4CO2+6H2O
V(C2H6): V(O2)=2:7
V(O2)=5*7/2=17,5л
V(повітря)=17,5/0,21=83,3л