Визначте молекулярну формулу алкану, якщо відомо, що його пара в 2,5 раза важча нвж аргон


Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Лера.
D(r)(Ar) = 2.5 ==> M(r) = 2.5 * 40 = 100 г/моль

CnH2n+2 = 100

14n = 98

n = 98/14 = 7

C7H16 — гептан.