Будь ласка, допишіть формули простих речовин у схемах реакцій і складіть хімічні рівняння: 1)

....+....-t =PCl5, 2) NO+....=NO2, 3) ....+.....-t=B2O3, 4)CS2+....-t=CO2+SO2

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Полина.

2P + 5Cl2 (t)= 2PCl5

2NO + O2 = 2NO2

4B + 3O2 (t)= 2B2O3

CS2 + 3O2 (t)= CO2 + 2SO2