Обчисліть масу газу гідроген хлориду (н у.) об'ємом 1л.


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Саша.

Ответ:

Объяснение:

n(HCl) = V(HCl) / Vm = 1 л / 22,4 л/моль = 0,04 моль

m(HCl) = n * M = 0,04 моль * 36,5 г/моль = 1,46 г