1) Визначити об‘єм кисню (н у) необхідний для окиснення магнію кількістю речовини 0,6 моль

2)обчислити масу солі, що утвориться під час взаємодії цинку масою 13г із сульфатною кислотою?

Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Савелий.

Ответ:

Объяснение:

1)    0,6 моль        Х л

     2Mg      +       O2        =          2MgO

n=2 моль             n=1 моль

                           Vm=22,4 л/моль

                           V = 22,4 л

0,6 моль  Mg   -   Х л  О2

2 моль     Mg   -  22,4 л  О2

V(O2)= 0,6 * 22,4 / 2 = 6,72 л

      13 г                                     Х г

2)    Zn       +      H2SO4    =    ZnSO4    +    H2

 n=1 моль                                 n=1 моль

М = 65 г/моль                         М = 161 г/моль

m=65 г                                     m=161 г

13 г  Zn    -    Х г   ZnSO4

65 г Zn    -  161 г   ZnSO4

m(ZnSO4) = 13 * 161 / 65 = 32,2 г

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

0,672 л

32,2 г

Объяснение:

1. 2Mg+O2=2MgO

n(O2)=0,03 моль

v=n*Vm=0,03моль*22,4л/моль=0,672 л

2. Zn+H2SO4=ZnSO4+H2

n(Zn)=m/M=13г/65г/моль=0,2 моль

m(ZnSO4)=n*M=0,2моль*161г/моль=32,2 г