Обчисліть об'єм, який за нормальних умов займає гідроген бромідмасою 8,1 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ: V(объём)= 2,24 л.

Объяснение:

Дано:

m(HBr)=8,1 г.

V-?

Решение:

Когда известна масса и нужно найти объём, используют такую формулу: V=m×Vm/M.

M(HBr)=81 г/моль

Vm=всегда 22,4 л/моль

Подставляем.

V=8,1×22,4/81=2,24 л.