Розв'яжіть задачу з хімії: через розчин, що містив натрій гідроксид масою 4 грама, пропустили

карбон (4) оксид до утворення Na2CO3 обчисліть об'єм карбон (4) оксиду (н.у.)

Ответы на вопрос

Отвечает Цехмистренко Виктория.

Ответ:

 Дано:

V(CO2)=22.4л                      CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

m(Ca(OH)2)=36г

 _____________

m(CaCO3)-?  

Решение:

n(CO2)=V/Vm=22.4л / 22.4л/моль=1 моль

n (Ca(OH)2)=m/M=36/74=0.49 моль

n(CaCO3)= 1/1*0.49 моль=0.49 моль

m(CaCO3)=n*M=0.49*100=49 г             

Объяснение: