СРОЧНО, ДАМ 45 БАЛЛОВ. Запишіть формули, за якими можна обчислити: 1. Відносну молекулярну масу

речовини за відносними атомними масами? 2. Масу речовини за відомою кількістю речовини? 3. Молярну масу речовини за відносною молекулярною масою? 4. Об'єм газу за відомою кількістю молекул? 5. Кількість речовини за відомою кількістю молекул? 6. Кількість речовин Только, пж, не пишите ответы не в тему, буду блокировать

Ответы на вопрос

Отвечает Жидик Настена.

M=m/n

m=n*M

n=m/M

на сколько я поняла. все эти формулы подходят ко всем заданиям, извините если не правильно.