СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!Запишіть рівняння хімічних реакцій, за допомогою яких можна здійснити

перетворення за такою схемою :H2O --O2-- CO2--Н2СО3

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.

Ответ:

2H2O = O2 + 2H2

C + O2 = CO2

CO2 + H2O = H2CO3

Объяснение: