Обчисліть масову частку калій хлориду в розчині,одержаному розчиненням 50 г KCl y 250 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Косиневская Елена.

Ответ:

w(KCl) = 50г/300г=0.16*100%=16%