Прошу решите даю 25 баллов У медицині використовують фізіологічний розчин - 9%-й розчин натрій

хлориду. Визначте масу натрій хлориду, який слід розчинити у воді, щоб одержати 500г такого розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Кристина.

Дано :

m р-ра NaCl = 500 г

ω NaCl = 9% или 0,09

m NaCl - ?

Решение :

ω = m вещ-ва / m р-ра · 100%

m NaCl = m р-ра · ω = 500 · 0,09 = 45 г

Ответ : 45 г