У медицині використовують фізіологічний розчин 0.9% розчин натрій хлориду (NaCl).Визначте масу

натрій хлориду,який слід розчинити у воді,щоб одержати 500г розчину пжпжпжжппжжпжппжпжпжжп срочно очень очееень​

Ответы на вопрос

Отвечает Алтынбаев Артур.

Дано :

m(p-pa) = 500 г.

ω(NaCl) = 0,9% = 0,009.

Найти :

m(NaCl) = ?

Решение :

ω(NaCl) = m(NaCl) : m(p-pa) —› m(NaCl) = ω(NaCl)*m(p-pa) = 0,009*500 г = 4,5 г.

Ответ :

4,5 г.