Визнач масу плюмбум сульфіду PbS , хімічна кількість якого дорівнює 13 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Ратькова Татьяна.

Дано:

n(PbS) = 13 моль

Знайти:

m(PbS)-?

Розв'язання

M(PbS) = 207 + 32 = 239 г\моль

m(PbS) = M(PbS)*n(PbS) = 239 г\моль * 13 моль = 3107 г

Відповідь: маса плюмбум сульфіду 3107 грам

Отвечает Котлобай Ульяна.

Відповідь: маса сульфіду 3107 грам.