Обчисліть об’єм та масу водню кількість речовини 2 моль за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Конох Олег.

Ответ:

44,8л

Объяснение:

V=n*Vm=2моль*22,4л/моль=44,8л

m=n*M=2моль*2г/моль=4г