Визначте відносну молекулярну масу речовин h2po4 na2 sio3 mg(no3)2 fe2(so4) Помогите! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Mishkina Vika.

Ответ:

Объяснение:

Mr(H3PO4) = 1*3 + 31 + 16*4 =98

Mr(Na2SiO3) = 23*2 + 28 + 16*3 = 122

Mr(Mg(NO3)2) = 24 + 14*2 + 16*6 =148

Mr(Fe2(SO4)3) = 56*2 + 32*3 + 16*12 = 342