Знайти масові частки Аl(SO4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Ответ:

56,2%

Объяснение:

Масова частка алюмінію дорівнює 2 * 27 * 100/342 = 15,8%

Масова частка сірки дорівнює 3 * 32 * 100/342 = 28%

Масова частка кисню дорівнює 12 * 16 * 100/342 = 56,2%