7. Унаслідок взаємодії купрум (ІІ) оксиду із сульфатною кислотою утворилося 40 г купрум (ІІ)

сульфату. Обчисліть масу й кількість речовиникупрум (ІІ) оксиду, що вступила в реакцію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дуйсенханова Ансара.

Ответ:

дано

m(CuSO) = 40 g

-------------------

m(CuO) - ?

n(CuO) - ?

CuO+H2SO4-->CuSO4+H2O

M(CuSO4) = 160 g/mol

n(CuSO4) = m/M = 40 / 160 = 0.25 mol

n(CuO) = n(CuSO4) = 0.25 mol

M(CuO) = 80 g/mol

m(CuO) = n*M = 0.25 *80 = 20 g

ответ 0.25 моль, 20 гр

Объяснение: