Розрахуйте кількість речовини 1,5×10²³ молекул води?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шувалов Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2O) = 1,5*10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

n(H2O)

n(H2O) = N(H2O) / Na = 1,5 *10²³/ 6*10²³ =0,25 моль