Відносна густина деякого газу за повітрям - 1,17. Яка маса зразка цього газу об*ємом 1 л (н.у.).

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Окунева Мария.

Відповідь:

1, 51 г

Пояснення:

Mr(газу) = D * Mr(повітря) = 1,17  * 29г/Моль = 34 г/ моль

m(газу) = Mr / Vm = 34 г/моль / 22,4 л/моль = 1, 51 г