Зважили 19г MgCl2 якій кількості речовини MgCl2 відповідає дана маса


Ответы на вопрос

Отвечает Ракович Ольга.

Ответ:

Объяснение:

m(MgCl2) = 19 г

М(MgCl2) =95 г/моль

Найти

n(MgCl2)

n(MgCl2) = m / M = 19 г / 95 г/моль =0,2 моль