Написати рівняння, дати назви продуктам реакції, вказати тип хімічної реакції ZnSO4+Mg=

MgCL2+NaOH= Ba(NO3)2+H2SO4= AgNO3+NaCl= Срочно!!! Даю 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

ZnSO4 + Mg = MgSO4 + Zn (сульфат магнія + цинк) тип реакції заміщення

MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2 + 2NaCl (гідроксид магнія +хлорид натрія) тип реакціїї обміну

Ba(NO3)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HNO3 (сульфат барія +азотна кислота) тип реакціі обміну

AgNO3+NaCl=AgCl ↓+ NaNO3 (хлорид срібла(І) +нітрат натрія) тип реакції обміну

Отвечает Джиг Маргарита.

Ответ:ZnSO4+Mg=MgSO4+Zn (MgSO4-сульфат магния и цинк)-р-я замещение

MgCL2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaCL( гидроксид магния, который выпадает в осадок и хлорид натрия)-р-я обмена

Ba(NO3)2+H2SO4= BaSO4+2HNO3( сульфат бария-осадок и азотная кислота)- р-я обмена

AgNO3+NaCl= AgCl+NaNO3( хлорид серебра- осадок и нитрат натрия)-р-я обмена

Объяснение: