Обери масу кальцій силікату CaSiO3 , хімічна кількість якого дорівнює 28 моль.

116324816243263помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьев Дима.

M (CaSiO3) = 116 г/моль

m = n × M = 28 × 116 = 3248 г