Обчисліть, якій кількості речовини відповідає купрум(|) оксид масою 43,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберген Бексултан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CuO)=43,2 г

ν(CuO)-?

ν=m/M

M(CuO)=64+16=80 г/моль

ν(CuO)=43,2г /80г/моль = 0,54 моль

Відповідь: ν(CuO)= 0,54 моль