Визначте молекулярну формулу вуглеводню, який містить 85,7% Карбону, а густина речовини за

Визначте молекулярну формулу вуглеводню, який містить 85,7% Карбону, а густина речовини за повітрям дорівнює 1,45.

Ответы на вопрос

Отвечает Нижегородцева Виктория.

Ответ:C3H6 пропілен

Объяснение

1.Масова частка гідрогену в вуглеводню CxHy

w(H) = 100%- 85,7%=14, 3%

2.Співвідношення між атомами вуглеводню CxHy

x:y=85, 7/12 : 14,3/1=7, 1417 : 14,3= 1 : 2

Найпростіша формула CH2

M(CH2) = 14 г/моль

3.Справжня молекулярна маса вуглеводню

Mr(CxHy) =D повітря * M(повітря) = 1.45 * 29= 42

4. У скільки разів справжня молекулярна маса більша за найпростішу

42:14=3

Справжня формула речовини C3H6 - пропілен.

M(C3H6) = 3*12+6*1=42 г/моль