Доберіть коефіцієнти у всіх трьох рівняннях та у відповіді вкажітьчисло - суму коефіцієнтів 3-х

рівнянь.а) О² + ? = ZnO;К+? –К²O;N² + ? - NO;​

Ответы на вопрос

Отвечает Динисламов Данил.

Ответ:

Объяснение:

O2 + 2Zn = 2ZnO      (1+2+2=5)

4K + O2 = 2K2O        (4+1+2=7)

N2 + O2 = 2NO          (1+1+2=4)

Отвечает Абильдинев Даниял.

Ответ:Br2+KOH+Cl2=KCl+KBrO3+H2O

2Br(0)-10е----------------- 2 Br(+5)  *1 восстановитель

2Сl(0) +2e-----------------  2Cl(-1)   *5 окислитель

Поставим коэффициенты

Br2+12KOH+5Cl2=10KCl+2KBrO3+6H2O

Сумма коэффициентов равна 1+12+5+10+2+6=36

Объяснение:

Есть много способов решений