Який об'єм займають за нормальних умов 6 моль азоту, 7 моль вуглекислого газу.


Ответы на вопрос

Отвечает Барковский Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(N2)=6 моль

V(N2)-?

Роз*язок:

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(N2)=n(N2)×Vm=6моль ×22,4л/моль =134,4 л

Відповідь:V(N2)=134,4 л

Дано:

n(CO2)=7 моль

V(CO2)-?

Роз*язок:

Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(CO2)=n(CO2)×Vm=7моль ×22,4л/моль =156,8 л

Відповідь:V(CO2)=156,8л