7. Яка кількість речовини міститься в 3,2г кисню? а) 3 мольВ) 1,5 мольб) б мольг) 0,1 моль8.

Обчисли масу 2 моль водню і вкажи правильну відповідьа) 0,4гв) 6,4гб) 4 гг) 64г9. Який об'єм займають 3 моль водяної пари за нормальних умов?а) 88лв) 44,8лб) 67,2лг) 11,2л10. Обрати дві відповіді де гази легші за повітря:А)СІ, та 0, Б) СО та Н, В) 03 та СІ, Г) H, та N,11. Яку масу за нормальних умов займають 11.2 л вуглекислого газу?а) 44,8гB) 11гб) 22гг) 33г12. Написати реакцію взаємодії кисню із воднем і вказати суму коефіцієнтів у рівнянні.помогите, срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Обуховський Олексій.

Відповідь:

7-г) 0,1 моль

8-б) 4 г  

9-б) 67,2л   (22,4*3=67,2л)

10 Б) СО  та Н     Г) H, та N,

11  М(СО2)=44г/моль     n(CO2)=11,2/22,4=0,5моль     m(CO2)=44*0,5=22г

12  2Н2+О2=2Н2О  сума коефіцієнтів 2+1+2=5

Пояснення: