Задача. Приготувати розчин сахарози масою 80г з масовою часткою 30 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

Объяснение:

дано : м (саха) 80/100*30 = 24 г

м(р-ну) 80г м води = 80-24= 56 г

w(саха) 30%.