Обрахуйте об'єм карбон(ІІ) оксиду кількістю речовини 5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Козак Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(CO) = 5 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO)

V(CO) = Vm *n = 22,4 * 5 = 112 л