до розчину цукру масою 250 г з масовою часткою 15% додали 50 г води. обчисліть масовую частку

розчиненої речовини в новому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Настёна.

Ответ:

12,4%

Объяснение:

m(розчину)=250г

w(цукру)=15%=0,15

m1(води)=50г

w1(цукру) - ?

m(цукру)=w(цукру)*m(розчину)

m(цукру)=0,15*250=37,5(г)

m(води)=m(розчину)-m(цукру)

m(води)=250-37,5=212,5(г)

m2(води)=m(води)+m1(води)

m2(води)=215,5+50=265,5(г)

w1(цукру) =m(цукру)/m(цукру)+m2(води)

w1(цукру)=37,5/37,5+265,5=37,5/303=0,124 або 12,4%