1. Складіть рівняння реакції взаємодії алюмінію з розчином хлоридної кислоти. Який об’єм водню

виділиться (н.у.) Якщо прореагувало 14 г хлоридної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Объяснение:

Дано:

m(HCl)=14г

Розв'язок:

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

√(нью)=14/36.5=0.4моль

√(H2)=0.4/2=0.2моль

V(об'єм)=0.2*22.4=4.48л