Самостійно складіть рівняння реакції. CuO→CuSO4→Cu(OH)2→CuCl2Fe2O3→FeCl3→Fe(OH)3→FeCl3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Влад.

Ответ:

CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

CuSO4 + 2NaOH =Cu(OH)2+Na2SO4

Cu(OH)2+2HCl=CuCl2+2H2O

Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O

FeCl3+3NaOH=Fe(OH)3+3NaCl

3HCl + Fe(OH)3 = FeCl3 + 3H2O