Обчисліть яка маса Купрум (II) оксиду прореагувала із сульфатною кислотою,якщо одержали сіль

кількістю речовини 0,5 моль!

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцев Пётр.

Дано

n(CuSO4)=0,5моль

Найти:

m(CuO)-?

Решение:

CuO+H2SO4=CuSO4+H2O

n(CuSO4) =n(CuO) =0,5моль

m(CuO)=n*M=0,5моль*80г/моль=40г

M(CuO)=64+16=80г/моль