Визначити масові частки елементів Fe3O4​


Ответы на вопрос

Отвечает Копотилова Полина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Fe3O4) = 56*3 + 16*4 =232

W(Fe) = Ar(Fe) *n / Mr(Fe3O4)  *100% = 56*3 / 232  *100% =72%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Fe3O4)  *100% = 16*4 / 232  *100% =28%