Обчислити відносну молекулярну масу таких речовин:K NO3, H3 PO4, CA CO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Забегаев Даниил.

Ответ:

101, 98, 100.

Объяснение:

Mr(KNO₃) = 39 + 14 + 16 · 3 = 101

Mr(H₃PO₄) = 1 · 3 + 31 + 16 · 4 = 98

Mr(CaCO₃) = 40 + 12 + 16 · 3 = 100.