Визначте масові частки елементів в арентум оксиді Ag2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Кльоб Діаночка.

Mr (Ag2O) = 108 × 2 + 16 = 232 а.о.м.

Складемо пропорцію і цим визначемо масову частку аргентуму, взявши всю масу Ag2O за 100%:

232 / 216 = 100 / Z

Z = 216 × 100 / 232 = 93,103%

Складемо пропорцію і цим визначемо масову частку оксигену, взявши всю масу Ag2O за 100%:

232 / 16 = 100 / X

X = 16 × 100 / 232 = 6,89%