Обчисліть об'єм етину (н. у.) , необхідний для знебарвлення бромної води масою 200г, в якій масова

частка брому становить 2 %

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

V(C₂H₂) = 280 мл.

Объяснение:

C₂H₂ + 2Br₂ ⟹ C₂H₂Br₄

m(Br₂) = 0,02 · 200 г = 4 г

n(Br₂) = 4 г / 160 г/моль = 0,025 моль

n(C₂H₂) = 0,5 · 0,025 моль = 0,0125 моль

V(C₂H₂) = 0,0125 моль · 22,4 л/моль = 0,28 л = 280 мл.