Обчисліть кількість речовини та масу солі, яка утворюється в результаті взаємодії алюмінію масою

8.1 г з надлишком хлоридної кислоти. ЗАДАЧОЙ ПОЖАЛУЙСТА З ДАНО И Т. Д. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

m(AlCl3) =40.05 г

n(AlCl3) =0.3 моль

Объяснение:

Дано

m(Al) =8.1 г

Найти

m(AlCl3) -?

n(AlCl3) -?

Решение

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

n(Al)=m/M=8.1/27=0.3 моль

n(AlCl3) =n(Al)=0.3 моль

m(AlCl3) =n*M=0.3*133.5=40.05 г