Обчислити масу карбон 4 оксиду необхідну для добуваня 20 грамів карбонатної кислоти поможіть

пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Егиазарян Арсен.

Відповідь:

CO2+H2O=H2CO3

M(CO2)=44г/моль

M(H2CO3)=62г/моль

n(H2CO3)=20/62=0,32моль

nCO2:nH2CO3=1:1

n(CO2)=0,32моль

m(CO2)=44*0,32=14,08г

Пояснення: