яка маса натрій хлориду NaCL. міститься в розчині масою 80 г з масовою часткою розчиненої речовини

15%

Ответы на вопрос

Отвечает Кристальская Настя.

Ответ:

масса хлорида натрия 12г

Объяснение:

Дано:

m(р-ра)=80г

w(NaCl)=15%=0,15.

Найти:

m(NaCl)=?

Решение:

m(р.в)=m(р-ра)*w(р.в)

m(NaCl)=m(NaClр-р)*w(NaCl)= 80г*0,15=12г