Обчислити масові частки всіх елементів у сполуці (nh4)2hpo4. 80 БАЛОВВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мелешкевич Антон.

Ответ:

Объяснение:

Mr(NH4)2HPO4) = (14+1*4)*2+1+31+16*4 = 132

До складу амоній гідрогенфосфату входять два атома Нітрогена дев'ять атомів Гідрогену, один атом Фосфору та 4 атома Оксигена.

w(N) = 2*14/132 = 0,2121, або 21,21%

w(H) = 9*1/132 =  0,0682, або 6,82%

w(P) = 31/132 =  0,2348, або 23,48%

w(O) = 4*16/132 = 0,4849, або 48,49%