Внаслідок спалювання 0,65 г речовини одержали 2,2 г вуглекислого газу та 0,45г води. Густина цієї

речовини за воднем дорівнює 39. Визначте молекулярну формулу речовини ( С⁶ Н⁶)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышев Даниил.

Объяснение:

2,2*12/44=0,6 С =0,05моль 1

0,45*2/18=0,05 Н = 0,05моль 1

39*2=78гр/моль

(СН)n =78

n=6 C6H6