Якій кількості речовини відвлвідає :а) 12,04•10²³ атомів купруму б) 3,01•10²³ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ: а) n=2 моль, б) n=0,5 моль

а) n = N / NA,  NA = 6,02 * 10²³

   n(Cu) = 12,04 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 2 моль

б) n = N / NA,  NA = 6,02 * 10²³

   n(Cu) = 3,01 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 0,5 моль

Объяснение: