Відносна густина деякого газу за киснем дорівнюе 1,25 який обьем за н,у, займае 8,8г цього газу


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Мr (газу)=1,25 * 32=40        Мr=М          М(газу)=40г/моль

V(газу)=22,4л/моль * 8,8г /40г/моль = 4,928л

Отвечает Техник Егор.

D за O2 (газу) = 1.25

m(газу) = 8.8 g

V(газу) - ?

M(газу) = 1.25 * 32 g / mol = 40 g / mol

n(газу) = 8.8 g / 40 g / mol = 0.22 mol

V(газу) = 0.22 mol * 22.4 l / mol = 4.928 l
Ответ: 4.928 l .