Обчисліть об'єм  та  число структурних частинок( молекул )110г карбон( IV) оксиду.​


Ответы на вопрос

Отвечает Федюкевич Маргарита.

Объяснение:

Дано:

m(CO2)=110 г

V(CO2)-?

ν=m/M, M(CO2)=44г/моль

ν(CO2)=110/44=2,5 (моль)

Vm=22,4л/моль

V(CO2)=ν(CO2)×Vm=2,5×22,4=56(л)

Відповідь: V(CO2)=56 л

Отвечает Мачалина Яна.

Ответ:

V=180c b=174c h=662 k=727c o=725c