Обчисли відносну густину деякого газу за азотом, якщо його відносна густина за воднем становить

14(срочно!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Лиза.

Ответ:

1;

Объяснение:

M(г) = DH2(г) *M(H2) = 14 * 2 = 28;

DN2(г) = M(г) /M(N2) =28/28 = 1;