3.До розчину барiй хлориду масою 400 г з масовою часткою 30% додали натрiй.СРОЧНО!!!!!!!!!

сульфат. Визначте масу утвореного осаду.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабичева Лера.

Ответ:

134.2 грамма

Объяснение:

BaCl2 + Na2SO4 = 2NaCl + BaSO4

m(BaCl2)=400*0.3=120 грамма

n(BaCl2)=120/208=0,576 моль

n(BaCl2)=n(BaSO4)

m(BaSO4)=0.576*233=134.2 грамма