Який буде об'єм сульфур 4 оксиду прореагує з натрій гідроксидом кількістю речовини 4 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Лиза.

Дано

n(NaOH)= 4 моль

Найти:

V(SO2)-?

Решение:

SO2+2NaOH=Na2SO3+H2O

n(NaOH)=n(SO2)= 4*1/2= 2 моль

V(SO2)= n*Vm= 2 моль*22,4 л/моль= 44,8 л