Масова частка хлоридної кислоти становить 17%.визначте масу розчину що містить 20 г цієї кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Васин Сашка.

Ответ:

Объяснение:

w=17%
m(в-ва)=20г
m(р-ра)-?
Решение:
w=m(в-ва)/m(р-ра), значит
m(р-ра)=m(в-ва)/w=20:0,17=118г