змішали 8 % розчин солі масою 350г . з 2 % розчином цієї ж солі масою 650 г. Яка масова частка солі

у одержаному розчині ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюлина Варя.

w1(солі) = 8%

m1(р-ну) = 350 г

w2(солі) = 2%

m2(р-ну) = 650 г

w3(солі) - ?

Решение:

1) m1(солі) = 350 г * 0,08 = 28 г

2) m2(солі) = 650 г * 0,02 = 13 г

3) m3(солі) = 28 г + 13 г = 41 г

4) w3(солі) = 41 г / 1000 г * 100% = 4,1%

Ответ: 4,1%